RSS
czwartek, 15 października 2009

Katalog Najlepszych Blogów - pierwszy katalog blogów z podziałem na kategorie tematyczne. W katalogu znajduje się ponad 300 podkategorii przydzielonych do 30 tematycznych kategorii, zapewnia to przyjazne poruszanie się oraz wyszukiwanie interesujących nas blogów. Celem katalogu jest zebranie adresów najciekawszych polskich blogów.
Katalog został stworzony dla wszystkich użytkowników Internetu, zarówno dla tych, którzy tworzą i dodawają blogi do katalogu, jak i dla tych, którzy szukają ciekawego miejsca w sieci – tutaj znajdziesz tematyczne blogi z ciekawą zawartością. Katalog ma pomóc promować ciekawe blogi wśród społeczności internetowej. Zaletą katalogu jest to, że znajdują się tylko wartościowe blogi - nie musisz obawiać się o SPAM.

Prowadzisz bloga? Dodaj go do listy najlepszych blogów i otrzymaj wyróżnienie! Pozostałych zachęcamy do oglądania, czytania oraz oceniania blogów.
Aby dodać bloga wybierz związaną tematycznie z nim kategorię i podkategorię po czym korzystając z formularza dodaj swojego bloga do naszego katalogu. Bądź skorzystaj z opcji 'Dodaj Bloga'.

Bądź na czasie - Czytaj blogi!
Zapraszamy do korzystania! Każdy znajdzie coś dla siebie.

13:27, mateuszek789
Link Dodaj komentarz »

LINKI:
Blogi tematyczne
Opisy na nk - nasza klasa blox
KlamkiKatalog blogów. Najlepsze blogi.
Ranking Blogów, Najlepsze Blogi, Toplista