RSS
poniedziałek, 22 czerwca 2009

Portal Zyciewluksusie.pl powstał z myślą o wszystkich, którzy poszukują szeroko pojętego luksusu w różnych dziedzinach życia. Ideą Serwisu jest stworzenie swoistego wirtualnego ekskluzywnego przewodnika dla wszystkich szukających czegoś ponadstandardowego, o wysokiej jakości. Generalnie, Serwis skierowany jest do Użytkowników zainteresowanych ofertą dóbr luksusowych.

Warto zaznaczyć, iż ideą portalu nie jest promowanie snobizmu, ale pozytywnie pojętego dążenia do posiadania i korzystania z artykułów i usług z tzw. "wyższej półki". I nie chodzi tylko i wyłącznie o aspekt finansowy. Wśród rekomendowanych przez Serwis produktów i usług, oprócz tematów związanych z jubilerstwem, motoryzacją, nieruchomościami czy bankami, są również te, związane z kulturą i sztuką. A więc ekskluzywność - tak, snobizm - nie! Pod adresem www.zyciewluksusie.pl można znaleźć prezentacje Firm, produktów i usług kojarzących się z czymś ekskluzywnym i dostępnych w Polsce. Jasne i przejrzyste poszeregowanie wg. kategorii sprawia, że korzystanie z Serwisu jest łatwe i przyjemne.

Luksusowe apartamenty - wybierz optymalny dla siebie apartament na wakacje jeśli jesteś konsumentem, albo zareklamuj swój ośrodek, jeśli jesteś przedsiębiorcą

Redakcja Serwisu zyciawluksusie.pl dołoży wszelkich starań, aby Serwis ciągle się rozwijał i prezentował jak najszerszą ofertę skierowaną zarówno do kogoś planującego zakup najnowszego modelu samochodu ulubionej marki lub przymierzającego się do zmiany wystroju wnętrza domu - zgodnego z najnowszymi trendami, jak i dla kogoś, kto szuka kontaktu ze sztuką najwyższych lotów lub po prostu planuje wyjście do niebanalnej restauracji.

Życie W Luksusie - luksusowe jachty, luksusowe hotele, luksusowe wakacje, luksusowe meble

13:18, writer123
Link Dodaj komentarz »
sobota, 20 czerwca 2009

Magnat SPA jako ośrodek specjalizujący się w aktywnym odchudzaniu i zabiegach wspomagających utratę zbędnych kilogramów oferujemy wyśmienite menu niskokaloryczne z dietą 1200 kcal. Filarem programu odchudzania i kształtowania sylwetki są zajęcia ruchowe obejmujące:
- zajęcia na świeżym powietrzu -marsze, Nordic Walking, wycieczki rowerowe;
- różne formy zajęć gimnastycznych -aerobic, latino dance, pilates, jogę, gimnastykę w basenie;
- ćwiczenia na siłowni

 

Wczasy odchudzające w Magnat-SPA to doskonała kondycja i samopoczucie!

Program ten, poprzez odpowiednie zestawienie ćwiczeń pod względem ich rodzaju, kolejności wykonywania oraz intensywności, indywidualnie dobierany przez doświadczonych instruktorów, pozwala na wzmocnienie aparatu mięśniowego oraz działa modelująco na sylwetkę.

Dopełnieniem tych elementów są zabiegi odnowy biologicznej i odpowiednio ukierunkowane masaże, regenerujące organizm i przyśpieszające spalanie tkanki tłuszczowej.

Wczasy odchudzające nad morzem - zapoznaj się z ofertą, którą oferuje ośrodek Magnat-SPA w Grzybowie.

Główne cele wczasów odchudzających:
- zmniejszenie wagi ciała;
- poprawa zdrowia i kondycji fizycznej;
- przygotowanie do zmiany trybu życia;
- pozbycie się stresu i permanentnego zmęczenia ;
- pozbycie się zbędnych toksyn z organizmu;
- obniżenie ciśnienia krwi;
- zmniejszenie poziomu cholesterolu oraz oczyszczenie krwi.

12:00, writer123
Link Dodaj komentarz »
środa, 17 czerwca 2009

Projektowanie i realizacja inwestycji związanych z systemami inteligentnego budynku - automatyka budynkowa

Sterowanie infrastrukturą budynkową jest łatwe, poprawia komfort użytkowania i prowadzi do oszczędności.

Budynki posiadają rozbudowaną infrastrukturę wewnętrzną naszpikowaną różnorodnymi systemami, urządzeniami i instalacjami technicznymi. Do ich administrowania konieczne są informatyczne systemy zarządzania. Profesjonalnie zaprojektowana, wykonana i zarządzana infrastruktura budynku tworzy bezpieczne i komfortowe środowisko pracy, ułatwia zarządzanie obiektem jak również jego obsługę i serwis, a także oszczędza zużycie mediów. Pod względem praktycznym, systemy zarządzania budynkiem mają na celu pełną kontrolę wszystkich instalacji. Pod względem ekonomicznym takie rozwiązanie zapewnienia obniżenie kosztów związanych z eksploatacją obiektów. Ponadto, gwarantuje szybki przepływ informacji pomiędzy systemami i skracaja czas reakcji na zagrożenia. System zarządzania budynkiem (BMS- Building Management Systems) kontroluje wszystkie instalacje alarmowe - sygnalizację pożaru, sygnalizację włamania i napadu, kontrolę dostępu, wykrywanie dymu i gazu, telewizję dozorową oraz steruje systemami ogrzewania, klimatyzacji, oświetlenia i transportu wewnętrznego.

15:30, writer123
Link Komentarze (2) »

LINKI:
Blogi tematyczne
Opisy na nk - nasza klasa blox
KlamkiKatalog blogów. Najlepsze blogi.
Ranking Blogów, Najlepsze Blogi, Toplista